Блок живлення Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 80+ GOLD білий 750W KZCLMZ700000019

- Немає в наявності
- Код: 185745029
9 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 White Edition, 750 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 10 - 5 A, активне, 100 W. Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 White Edition. Загальна потужність: 750 W, Вхідна напруга AC: 100 - 240 V, Вхідна частота AC: 50/60 Hz. Конектор живлення материнської плати: 24-pin ATX, Довжина кабелю материнської плати: 61 см, Довжина кабелю живлення SATA: 500,620,740,860 мм. Призначення: ПК, Тип блоку живлення (PSU): ATX, Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Gold. Колір продукту: Білий, Тип охолодження: активне, Діаметр лопаті вентилятора: 12 см. Сертифікати: TUV, CE, CCC, EAC, RCM,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 4 роз'єми |
| Sata | 12 роз'ємів |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Роз'єм живлення (кількість контактів) | 24 |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Струм за напруги -12V | 0.3 A |
- Ціна: 9 999 ₴
