Планшет Samsung Galaxy Tab A9+ SM X216 11" 6/128 ГБ 5G синій SMX216RDBREUE

- Немає в наявності
- Код: 184784626
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung Galaxy Tab A9+. SM X216 11" 6/128GB 5G Гранатовий. У сьогоднішньому світі, де мобільність і доступ до інформації відіграють ключову роль, планшет PC. Samsung Galaxy Tab A9+. це ідеальний приклад пристрою, який поєднує в собі. функціональність,. продуктивність. і. стиль. Пропонуючи розширені мультимедійні можливості, елегантний дизайн та універсальність, цей планшет стає не лише інструментом для роботи чи навчання, але й відмінним рішенням для розваг. Варто звернути увагу на його ключові характеристики, які можуть виявитися вирішальними у виборі ідеальної моделі. Унікальні можливості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Вага | 491 |
| Вбудована цифрова камера | 5 Мпікс |
| датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Холла, Сканер обличчя |
| Ємність батареї | 7040mAh |
| Жорсткий диск | 128 GB |
| Клас енергоефективності | G |
| Код виробника | SMX216RDBREUE |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Samsung |
| Мoдель | Galaxy Tab A9+ SM-X216RDBREUE |
| Оперативна пам'ять | 6 |
| Операційна система | Android |
| Підтримка карт пам'яті | Підтримує карти пам'яті |
| Виробник процесора | Qualcomm |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | Bluetooth |
| Зв'язок | Wi-Fi, 5G |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Тип екрана | TFT |
| Частота процесора | 2,10GHz |
- Ціна: 9 999 ₴





