Люстра Kaspa Alur M підвісна 11148119

- В наявності
- Код: 160450529
17 089 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Лампа підвісна 11148119 Alur M. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, створюючи як функціональні, так і естетичні простори. Завдяки різноманітності візерунків і стилів, люстри можна підібрати до кожного приміщення, від вітальні до спальні, кухні чи офісу. Kaspa Лампа підвісна 11148119 Alur M. - це відмінний приклад сучасного освітлення, яке поєднує елегантність і функціональність. Потужні параметри освітлення. Люстра. Kaspa Alur M. випромінює світло з максимальною потужністю 25W, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Оснащена одним джерелом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25 Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | ALUR M |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 089 ₴



