Намет High Peak Talos 4 темно-сірий 11510

- В наявності
- Код: 51724238
12 237 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
High Peak Talos 4 Темно-Сірий 11510. Намет. High Peak Talos 4. - це відмінний вибір для любителів кемпінгових пригод, що пропонує. укриття. комфорт. та. захист. від непередбачуваних погодних умов. Завдяки своїй місткості, матеріалам та продуманій конструкції, модель ця ідеально підійде як для сімейних поїздок, так і для вихідних вилазок. Матеріал і конструкція. Цей намет поєднує в собі. високу якість. та сучасну конструкцію, що робить його надійним вибором на багато подій. Зовнішнє покриття виготовлене з. 100% поліестеру PU. забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність підлоги | 4000 мм |
| Водонепроникність тенту | 4000 мм |
| Каркас | Зовнішній |
| Категорія | Двошарова (з тентом) |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість місць | 4 — місцевий |
| Максимальна внутрішня висота | 130 см |
| Матеріал каркаса | Скловолокно |
| Мoдель | 11510 |
| Спеціальні | Кишені, Захист від сонця, Захист від вітру, Вікно, Тамбур, Система вентиляції, затемнення |
| Тип | Туристична |
- Ціна: 12 237 ₴



