Планшет Blow Platinum TAB11 10,5" 8/128 ГБ 4G сірий 79064TAB11

- В наявності
- Код: 182483750
17 208 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшет Platinum TAB11 LTE 8/128GB Wi-Fi GPS Dual SIM сірий. 10,51-дюймовий екран LCD IPS з роздільною здатністю 1200x1920. 8-ядерний процесор. Безпроводні з'єднання через. WIFI. і. LTE. Локація GPS. і навігація. Безпроводна зв'язок. Bluetooth 5.0. Система Android 13. 8 ГБ оперативної пам'яті. 128 ГБ вбудованої пам'яті. Дисплей пристрою захищений плівкою. Досягніть максимальної продуктивності завдяки 8-ядерному процесору! PlatinumTAB11 оснащено унікальним. процесором з 8 ядрами та 8 ГБ оперативної пам'яті, що гарантує неймовірну швидкість і продуктивність під час використання вимогливих...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Версія Bluetooth | v5.0 |
| Вага | 500 |
| Вбудована цифрова камера | 8 Mpix |
| датчики | Акселерометр |
| Ємність батареї | 7000mAh |
| Жорсткий диск | 128 GB |
| Код виробника | 79064TAB11 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Blow |
| Модель процесора | Unisoc T618 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 128GB |
| Операційна система | Android |
| Підтримка карт пам'яті | Підтримує карти пам'яті |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | Bluetooth |
| Зв'язок | Wi-Fi, 4G (LTE) |
| Тип карти пам'яті | microSDHC, microSD, SD |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процесора | 2,00GHz |
- Ціна: 17 208 ₴




