Монітор студійний Kali Audio LP-6 V2

- В наявності
- Код: 119427533
16 567 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kali Audio LP-6 V2 - монітор студійний. Студійні монітори відіграють ключову роль у процесі створення музики та виробництва аудіо. Їх значення в професійних студіях звукозапису та домашніх просторах є незрівнянним. Модель LP-6 V2, вироблена компанією Kali Audio, вирізняється відмінною точністю та прозорістю звуку, що дозволяє приймати усвідомлені аудіо-рішення. Незалежно від того, чи є ви музичним продюсером, чи інженером звуку, ці монітори забезпечать звучання, яке відповідатиме вашим очікуванням. Вибір відповідних моніторів має ключове значення,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kali Audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 7.01 кг |
| Ширина | 22.2 мм |
| Висота | 35.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 26 мм |
| Мoдель | Kali Audio LP-6 V2 |
| Тип | Монітори |
- Ціна: 16 567 ₴




