Годинник жіночий Casio G-Shock GM-S5600-1ER

- В наявності
- Код: 107729446
12 864 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинники Casio. це цілий спектр надзвичайно різноманітних продуктів, призначених для багатьох груп клієнтів: жінок, чоловіків, спортсменів та людей бізнесу. Виготовляються вони з використанням сучасних технологій. Тим, що привертає увагу, є факт, що годинники Casio мають цілий ряд дуже розвинених електронних функцій. Особливою популярністю у клієнтів користуються моделі, стійкі до ударів, синхронізовані з атомним годинником, оснащені хронографами та функціями для вимірювань на місцевості. Унікальний жіночий годинник. Casio G-Shock GM-S5600-1ER. на зручному силіконовому ремінці кольору...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Цифрові |
| Водонепроникність | 200 м |
| Висота корпусу | 48 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина браслета | 230 мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 70 мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | GM-5600-1 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Жіночі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Підсвітка, Секундомір, Водонепроникний, Світовий час |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ширина корпусу | 40 мм |
| Ширина кріплення | 16 мм |
- Ціна: 12 864 ₴







