Побутова техніка Smeg SKC01BLM сатуратора

- В наявності
- Код: 185253973
11 025 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сатуратора Smeg SKC01BLM КОЛІР Чорний Мат. Сучасний сатуратора для газованої води поєднує елегантний дизайн з інтуїтивним управлінням. Завдяки зручному передньому ручці приготування газованої води швидке і просте. Пристрій не потребує підключення до електрики, тому його можна легко переносити і ставити в будь-якому місці. Інтуїтивне управління - газування запускається за допомогою зручного, переднього ручки, інтегрованого з корпусом пристрою. Бутилка з Tritan™ Renew - виготовлена з міцного, безпечного матеріалу (BPA free), стійка до пошкоджень і підходить для миття в посудомийній машині. Ручний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пляшка 1L |
| Глибина | 24.5 мм |
| Кількість пляшок у комплекті | 1 |
| Мoдель | SKC01BLM |
| Обсяг | 1 л |
| Продуктивність | 60 |
- Ціна: 11 025 ₴









