Блок живлення Asrock Phantom Gaming 1300W PG-1300G 90UXP130GFEAAB

- В наявності
- Код: 178884436
14 933 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Asrock Phantom Gaming PG-1300G, 1300 Вт, Захист від перевантаження, Захист від надмірної напруги, Захист від перегріву, 20+4 pin ATX, 60 см, 100,450 мм, 67,5 см. Asrock Phantom Gaming PG-1300G. Загальна потужність: 1300 Вт, Функції захисту живлення: Захист від перевантаження, Захист від надмірної напруги, Захист від перегріву. Роз'єм живлення материнської плати: 20+4 pin ATX, Довжина кабелю материнської плати: 60 см, Довжина кабелю живлення SATA: 100,450 мм. Призначення: ПК, Тип блоку живлення (PSU): ATX, Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Gold. Колір продукту: Чорний, Тип охолодження: Активне,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 3 роз'єми |
| Sata | 9 роз'ємів |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Марка | ASRock |
| Мoдель | PG-1300G |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1300 Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
- Ціна: 14 933 ₴




