Смартфон Samsung Galaxy A36 SM-A366 6/128GB Enterprise Edition чорний

- В наявності
- Код: 181995910
19 203 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Galaxy A36 5G Enterprise Edition. Обведіть і знайдіть. Просто використовуйте Circle to Search. Досить виділити текст або об'єкт, який вас цікавить, щоб без зусиль отримати результати пошуку. Фільтри створені для вас. Створюйте неповторні фотографії за допомогою Galaxy A36 5G, використовуючи його як полотно, а зображення з галереї як палітру. Фільтри аналізують ваші фотографії, щоб створювати індивідуальні ефекти від чорно-білого до аналогового, надаючи кожному знімку неповторний характер. Видаліть непотрібні елементи. Перетворіть своє фото на досконалий витвір мистецтва. Покращена функція Object Eraser без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 195 |
| Внутрішня пам'ять | 128 |
| Вбудована цифрова камера | 12 Mpix |
| датчики | GPS |
| Додаткові функції | Швидке заряджання |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Захист дисплея | Corning Gorilla Glass |
| Код виробника | SMA366BZKBEEE |
| Кількість фронтальних камер | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мoдель | GALAXY A36 5G Enterprise Edition |
| Оперативна пам'ять | 6 |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | LTE г |
| Порти | USB-C |
| Дозвіл екрану | 1280x720 |
| Зв'язок | Bluetooth, NFC |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Тип SIM-картки | nanoSIM, eSIM |
| Колірна версія | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 120 Hz Гц |
| Частота процесора | 1,80GHz |
| Енергетичний клас | C |
- Ціна: 19 203 ₴
