Розвиваюча іграшка Viga великий настінний панель Крокодил

- В наявності
- Код: 74084092
11 868 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Код продукту: 6839. Viga Сенсорна маніпуляційна навчальна дошка Крокодил чудово підійде як вдома, так і в дитячому садку, або в ігровій кімнаті. Перший елемент - це голова крокодила. Тут малюк знайде лабіринти, через які може проводити розміщені елементи, тренуючи спритність рук і пальців. Додатково ми знайдемо тут зубчасті колеса, які приведуть в рух очі нашого крокодила! Колеса можна вільно переставляти, шукаючи нові можливості розміщення. Друга дошка містить лабіринт у формі кола. Всередині лабіринту знаходиться металева кулька. Завдання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIGA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 12 м+ |
| Глибина | 1.5 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Мoдель | ZABAWKI |
| Мотив | Багатобарвний |
| Призначення | Для хлопчиків |
| Персонаж | Немає |
| Сертифікати, відгуки, атестати | CE, EN 71 |
| Тип | Пазли та сортери |
| Ефекти | Немає ефектів |
- Ціна: 11 868 ₴
