Мікрохвильова піч Samsung MG23K3523AS/E2

- В наявності
- Код: 186157272
9 504 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мікрохвильова піч Samsung MG23K3523AS. Готуйте та грильте в одному пристрої. Автоматичні програми приготування. Швидке розморожування. Особливості та функції. Найважливіші функції мікрохвильової печі MG23K3523AS. ✅. Функція гриля. – готуйте та грильте в одному пристрої, отримуючи золотисту, хрустку скоринку та багатий смак страв. ✅. Швидке розморожування. – швидке та рівномірне розморожування інгредієнтів з збереженням поживних речовин. ✅. Авто приготування. – автоматичні програми для популярних страв, які самі підбирають час та потужність розігріву. Мікрохвильова піч MG23K3523AS/E2 – це універсальний пристрій...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики духового шкафа | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Размеры | |
| Ширина | 48.9 мм |
| Висота | 27.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 39.2 мм |
| Гриль | Звичайний |
| Дисплей | Да |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Конвекція | Немає |
| Мoдель | MG23K3523AS/E2 |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Потужність мікрохвильової печі | 800 Вт |
| Об'єм (л).1 | 23 |
| Керування | Електронне |
| Функції | Гриль, Розморожування |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 9 504 ₴




