Док-станція HP Thunderbolt 4 100W G6 9x472UT

- В наявності
- Код: 185594624
13 207 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP Thunderbolt 4 100W G6. Робота кожного дня проходить без проблем, завдяки док-станції. HP Thunderbolt 4 100 W G6. Сконцентруйся на важливому, завдяки бездоганному управлінню, безперебійному з'єднанню з пристроями та живленню, яке готове, коли ти його потребуєш. Завдяки. найновішим засобам безпеки. Твої пристрої залишаться в безпеці. Забезпеч собі потужність на кожен день. Ця док-станція почне працювати, перш ніж ти сядеш. Технологія. HP Quick Connect. 1. пробуджує пристрій при наближенні, завдяки чому ти ніколи не мусиш знижувати темп роботи. Живлення через...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 0.74 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 121 мм |
| Дистрибуція | HP |
| Замок Kensington | 1 шт. |
| Марка | HP |
| Мoдель | 9X472UT |
| Роз'єми | 1x RJ-45, 2x DisplayPort, 1x Thunderbolt 4, 1x USB 3.1 (Тип-A), 2x USB 3.1 (Тип-C), 2x USB 3.0 (Тип-A), 1x HDMI 2.1 |
| Тип | Док-станції |
- Ціна: 13 207 ₴









