Блок живлення Be Quiet! потужний 1000W BP028EU

- В наявності
- Код: 184870012
12 145 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1000W Gold ATX 3.1 (BP028EU). Відкрийте силу та тишу з блоком живлення be quiet! Pure Power 13 M 1000W. Сертифікат 80 PLUS Gold та ефективність до 94,4% гарантують низькі рахунки та холодну роботу системи. Повна сумісність з останнім стандартом ATX 3.1 та роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 роблять його ідеальною інвестицією в майбутнє. Повністю модульне кабелювання та легендарний, тихий вентилятор be quiet! забезпечують порядок та неперевершену культуру роботи. Оберіть надійність для свого ПК. Ефективність 80 PLUS Gold (до 94,4%). Блок живлення ATX 3.1 з повною підтримкою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 2 роз'єми |
| Sata | 6 роз'ємів |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Марка | Be Quiet |
| Мoдель | BP028EU |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Струм за напруги -12V | 0.3 A |
| Фільтр | Захист від перенапруги |
- Ціна: 12 145 ₴
