Душовий піддон Roca Aeron 90x90см A276280100

- Немає в наявності
- Код: 36030351
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Aeron 90x90 A276280100. Roca Aeron 90x90 A276280100. це ідеальний вибір для людей, які шукають сучасний і функціональний піддон для своєї ванної кімнати. Завдяки. півкруглій формі. та високій якості виконання, ця модель не тільки забезпечує комфорт під час щоденних купань, але й вносить елегантність до інтер'єру. Обираючи цей піддон, ви отримуєте продукт, який поєднує естетику з практичністю. Матеріал і розміри. Піддон. Roca Aeron. виготовлений з інноваційного матеріалу. Stonex®. , який поєднує в собі подрібнені доломітові породи та високоякісні смоли...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1.5 мм |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 90 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Aeron |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
- Ціна: 9 999 ₴

