Планшет Lenovo Tab M11 11" 4/128 ГБ сірий ZADA0217GR

- Немає в наявності
- Код: 172406543
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшет Lenovo M11 4/128 GB Wi-Fi сірий Pen. ZADA0213GB. Планшет Lenovo M11 4/128 GB WiFi сірий + Pen - розваги на найвищому рівні. Відчуйте кінематографічну досконалість з Lenovo Tab M11. Цей планшет забезпечує ультрависоку чіткість стрімінгу на 11-дюймовому екрані, доповненому чотирма динаміками, оптимізованими Dolby Atmos. Відкривайте світ через захоплюючий звук, який переносить молоді уми в центр подій, роблячи кожен досвід незабутнім. Планшет Lenovo M11 4/128 GB Wi-Fi + Pen - швидкий і продуктивний. Насолоджуйтеся неперевершеною продуктивністю завдяки восьмиядерному процесору MediaTek G88...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Вага | 465 |
| Вбудована цифрова камера | 8 Мпікс |
| датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Холла, Наближення |
| Ємність батареї | 7040mAh |
| Жорсткий диск | 128 GB |
| Клас енергоефективності | F |
| Код виробника | ZADA0217GR |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Helio G88 |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 128GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Підтримка карт пам'яті | Підтримує карти пам'яті |
| Порти | Bluetooth |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процесора | 2,00GHz |
- Ціна: 9 999 ₴

