Душовий піддон Roca Aquos прямокутний 1000x900mm stonex сірий сланець AP6013E838401200

- Немає в наявності
- Код: 95977104
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Aquos 1000x900mm Stonex сірий сланець AP6013E838401200. Душові піддони - це надзвичайно важливий елемент кожної ванної кімнати, який поєднує в собі функціональність та естетику. Вірно підібрана модель, така як Roca Aquos у кольорі сірого сланця, не тільки полегшує щоденне використання душу, але й стає важливим візуальним акцентом інтер'єру. Ключові характеристики, які варто врахувати під час покупки, це матеріал виготовлення, розміри, тип зливу, а також питання безпеки, такі як антиковзкість. Матеріал і виконання. Модель у кольорі сірого сланця - це піддон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 100 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Aquos |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 9 999 ₴
