Осушувач повітря Master DH44 40л/24год 104581721

- В наявності
- Код: 149657081
100 074 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MASTER DH 44. Осушувачі Master - це надійні, портативні осушувачі повітря. Вони мають пластиковий, легко знімний корпус, який стійкий до пошкоджень і подряпин. Можуть митися під тиском. Великий потік повітря забезпечує швидке осушення. Осушувач повітря Master має широке застосування, зокрема в квартирах, гаражах, підвалах, бібліотеках, сушарках, ванних кімнатах, під час ремонтних, оздоблювальних робіт та багатьох інших. Конденсаційний метод полягає в отриманні вологи з повітря шляхом охолодження його нижче точки роси, що призводить до конденсації вологи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 43 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гігрометр | ТАК (електронний) |
| Глибина | 58 мм |
| Компресор | ротаційний |
| Мoдель | DH 44 |
| Міцність | 44 |
| Об'єм резервуара | 12 л |
| Живлення | Мережеве електричне |
| Продуктивність | 46,7 l/24h |
| Тип | Осушители |
| Рівень шуму | 53 dB дБ |
| Функція розморожування | Да |
| Хладагент | R407C |
- Ціна: 100 074 ₴
