Шредер Opus TS 2215 CD

- В наявності
- Код: 127784161
17 744 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TS 2215 CD – ефективна бізнес-установка для знищення документів. Знищувач документів є необхідним елементом обладнання кожного офісу, кабінету, а навіть дому. Високоякісний пристрій для знищення паперу – це гарантія комфортної та ефективної роботи; це також впевненість, що всі ваші дані, а також конфіденційна та секретна інформація будуть ефективно знищені. Якщо ви шукаєте надійне обладнання для утилізації документів, обов'язково перевірте знищувач бізнес-класу TS 2215 CD, який, окрім паперу, знищує також компакт-диски та платіжні картки! ЗНИЩУВАЧ ДЛЯ ПАПЕРУ, ДИСКІВ CD/DVD І КАРТ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPUS |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 9.1 кг |
| Ширина | 37.3 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 27.7 мм |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Код виробника | TS2215CD |
| Кількість аркушів A4 | 15 |
| Мoдель | Opus TS 2215 CD |
| Об'єм кошика | 26 літрів |
| Сигналізація | Немає |
| Тип різання | шредери |
| Рівень безпеки DIN | P-4 |
| Рівень шуму | 60 дБ дБ |
| Функції знищення | Папір |
| Ширина входу | 225 |
- Ціна: 17 744 ₴

