Точка доступу Ubiquiti U7 Long-Range (U7LR)

- В наявності
- Код: 187345054
11 900 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ubiquiti UniFi U7 Long-Range (U7-LR). це компактна, стельова, внутрішня точка доступу WiFi 7 BE5000 з 5 просторовими потоками, з'єднанням uplink 2,5 GbE та збільшеним радіусом дії сигналу. Ubiquiti U7-LR - це високопродуктивна, внутрішня точка доступу, що працює за стандартом 802.11be BE5000, яка використовує новітню, передову технологію WiFi 7, що забезпечує потужний радіус дії бездротової мережі в корпоративних середовищах. UniFi U7 Long-Range може обслуговувати понад 300 клієнтів завдяки загальній пропускній спроможності 4,9 Gb/s в діапазонах 2,4 GHz та 5 GHz. UniFi U7 Long-Range - це новий додаток до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 175 мм |
| Додаткові функції | Сервер VPN, Клонування MAC, Підтримка PoE |
| Мoдель | U7-LR |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) |
| Режим роботи | Access Point |
| Тип антени | Внутрішня |
| Керування й настроювання | Застосунок на смартфоні |
| Частота роботи | 5 GHz |
- Ціна: 11 900 ₴
