Багатофункційний лазерний принтер Brother DCP-L1630W

- В наявності
- Код: 186259174
11 178 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Brother DCP-L1630W. Специфікація продукту. Друк, копіювання, сканування. Безпровідний зв'язок WiFi. Швидкість друку до 20 сторінок на хвилину. Закрита касета для паперу на максимум 150 аркушів. Друкуйте безпосередньо з або скануйте на комп'ютер і мобільний додаток 2 рядковий LCD панель. З цим стильним пристроєм ви економите цінний простір на столі. Його компактні розміри дозволяють розмістити його в зручному для вас місці у вашому домашньому офісі. Насолоджуйтесь безпроблемним обслуговуванням. Легко налаштуйте свій пристрій і користуйтеся ним завдяки додатку Brother Mobile...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 406 мм |
| Ширина | 481 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 436 мм |
| Двосторонній друк | Ручна |
| Дисплей | Немає |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB |
| Комунікація WiFi | Да |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Марка | Brother |
| Мoдель | DCP-L1630W |
| Друк з USB | Да |
| Подавання паперу | 150 аркушів |
| Підтримувані формати носіїв | A4, B5, A5 |
| Підтримка мережі | Опціональна мережева карта |
| Роздільна здатність копіювання | 600x600 dpi |
| Роздільна здатність друку моно | 2400x600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 6000x1200 dpi |
| Витратні матеріали | Повнорозмірний тонер |
| Швидкість друку моно | 20 сторінок на хв. |
| Тип | Монохромний |
| Тип факса | Немає телефона та факсу |
- Ціна: 11 178 ₴



