Багатофункціональний пристрій Brother InkBenefit DCP-T730DW

- В наявності
- Код: 184552917
16 138 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Brother DCP-T730DW. Специфікація продукту. Друкуй, копіюй, скануй. Безпровідний WiFi. Автоматичний двосторонній друк. Підсумок паперу на 150 аркушів. Друкуй безпосередньо з або скануй до комп'ютера та мобільних додатків. 1 рядковий LCD панель. DCP-T730DW. це компактний багатофункціональний пристрій типу. 3 в 1. , з яким ти можеш друкувати довше, а все завдяки пляшкам з чорнилом з дуже високою продуктивністю. Контейнери можна заповнити в мить ока без необхідності постійно тримати пляшки, завдяки чому поповнення чорнила відбувається просто і чисто. А завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 182.5 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi зв'язок | Да |
| Глибина | 343 мм |
| Двосторонній друк | Да |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB |
| Лоток для паперу | 150 аркушів |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Мoдель | DCP-T730DW |
| Друк з USB | Да |
| Підтримувані формати носіїв | A4, A5 |
| Під'єднання до мережі | Вбудований мережевий адаптер |
| Роздільна здатність копіювання | 1200x2400 dpi |
| Роздільна здатність друку моно | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку кольору | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 2400x1200 dpi |
| Швидкість друку моно | 16 сторінок на хв. |
| Швидкість друку колір | 15,5 сторінок на хв. |
| Тип факса | Немає телефона та факсу |
- Ціна: 16 138 ₴





