Смартфон Motorola Edge 50 Fusion 8/256GB Hot Pink (PB3T0060)

- В наявності
- Код: 170164740
22 911 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
СМАРТФОН MOTOROLA MOTO EDGE 50 FUSION 8/256GB HOT PINK Стан: новий, запечатаний на заводі Пам'ять: £8 Внутрішня пам'ять: 256 ГБКолір: рожевий / яскраво-рожевий Розповсюдження: офіційний європейський (з підтримкою NFC)Без блокування SIM-карти, без бренду оператораПольське менюУ комплект входить: смартфон, USB-кабель, ключ SIM-карти, версія без заводського зарядного пристрою< /p>
Це працює всюди
Чудовий дисплей
Зафіксуйте кожну мить
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8 |
| Внутрішня пам'ять | 256 |
| Вбудована цифрова камера | 50 Mpix |
| Ємність акумулятора | 5000mAh А·год |
| Захист дисплея | Corning Gorilla Glass 5 |
| Код виробника | PB3T0027FR |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, NFC |
| Мoдель | Motorola Edge 50 Fusion 5G |
| Марка | Motorola |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | 5 г |
| Роздільна здатність записаних відео | 4K |
| Тип SIM-картки | eSIM |
| Рівень захисту IP | IP68 |
| Кольорова версія | Рожевий |
| Частота процесора | 2,40GHz |
- Ціна: 22 911 ₴







