Акустична система центрального каналу Focal Aria Evo X Center Moss Green High Gloss

- В наявності
- Код: 162719033
53 229 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Центральна колонка Focal Aria Evo X Center
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 3544055760283 |
| Мoдель | Aria Evo X Center |
| Марка | Focal |
| Номінальна потужність RMS | 120 Вт |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 53 229 ₴
