Кавомашина автоматична Smeg Blu Mediterraneo ECF02DGBEU

- В наявності
- Код: 155839427
93 383 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Еспресо-машина Blu Mediterraneo Smeg (ECF02DGBEU). Нова колекція Blu Mediterraneo, створена Smeg у співпраці з Маттео Баззікалупо та Рафаеллою Манджаротті та унікальною творчістю Dolce&Gabbana. Насолоджуйтеся справжнім італійським еспресо за допомогою кавоварки Smeg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 14.9 мм |
| Глибина | 32.9 мм |
| Висота | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1350 |
| Вбудована м'ясорубка. | Немає |
| Тиск | 15 bar |
| Мoдель | ECF02DGBEU |
| Марка | Smeg |
| Тип кави | Mielona |
- Ціна: 93 383 ₴



