Рожкова кавоварка еспресо La Pavoni New Cellini Classic (LPSCCS01EU)

- В наявності
- Код: 165624642
72 582 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівпрофесійна еспресо-машина LA PAVONI LPSCCS01EU з резервуаром для води 2,9 л і потужністю 1400 Вт. Система спінювання молока, насадка для гарячої води. Манометр котла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Pavoni |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Ширина | 29.5 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1400 |
| Тиск | 15 bar |
| Місткість резервуара для води | 2.9 |
| Мoдель | LPSCCS01EU |
| Марка | La Pavoni |
| Тип кави | Mielona |
- Ціна: 72 582 ₴


