Кавомашина автоматична Siemens iQ700 CT718L1B0

- В наявності
- Код: 151828615
102 752 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
iQ700, автоматична вбудована кавова машина.
Найважливіші функції пристрою
Ідеальна температура заварювання для найнасиченішого аромату
Керамічний млинок
Зручна робота та чудовий смак кави завдяки унікальній технології
Ідеальна гігієна
Сенсорний дисплей - просте керування
Керування за допомогою смартфона та планшета
Широкий вибір міжнародної кави
Дві чашки кави або два напої з молоком одним натисканням кнопки
Система автоматичного видалення накипу
Згадування улюбленої кави
Максимальний аромат завдяки ідеальній температурі заварювання: інтелектуальна система sensoFlow
Кава завжди має бути заварена правильної температури – і все найкращий спосіб повністю розвинути аромат кави. ідеально температура заварювання для ідеального еспресо знаходиться в межах в діапазоні від 90 до 95°С. Тільки кавомашини Siemens EQ з унікальною системою sensoFlow забезпечити підтримку найбільш відповідних умов під час приготування кави. Щоб бути найшвидшим і ефективним Сенсори відповідають за отримання ідеального еспресо контроль температури протягом усього процесу приготування настій.
Чудовий помел і насичений аромат - ceramDrive
Високоякісна кавомолка ceramDrive подрібнює кавові зерна виключно рівномірно, даючи вам повний контроль над параметрами помелу. Це дозволяє витягти всі аромати під час процесу заварювання – відчуття від вживання такої ароматної кави є справді унікальним. Оскільки керамічні жорна – на відміну від сталевих – практично не зношуються, вони гарантують насолоду від вживання кави. Виберіть бажаний рівень помелу, щоб надати каві найкращого смаку в будь-який час одним дотиком пальця.
Ідеальне рішення для найкращого смаку - iAroma System
Завдяки системі iAroma повністю автоматичні кавомашини Siemens завжди заб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59.4 мм |
| Глибина | 38.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Cappuccino |
| Волість | 1500 |
| Спінювач молока | Немає |
| Вбудована м'ясорубка. | Да |
| Тиск | 19 bar |
| Місткість резервуара для води | 2.4 |
| Мoдель | CT718L1B0 |
| Марка | Siemens |
| Тип кави | Ziarnista |
- Ціна: 102 752 ₴




