Осушувач повітря MASTER DH 44

- В наявності
- Код: 7706909
99 928 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MASTER DH 44
Осушувачі повітря Master — це надійні портативні осушувачі повітря. Вони мають пластиковий легкознімний корпус, стійкий до пошкоджень і подряпин. Їх можна мити за допомогою мийки високого тиску. Великий потік повітря забезпечує швидке висихання. Осушувач повітря Master має широкий спектр застосувань, зокрема: в квартирах, гаражах, підвалах, бібліотеках, сушильних камерах, ванних кімнатах, при ремонті та оздоблювальних роботах та багато інших. Метод конденсації передбачає видалення вологи з повітря шляхом його охолодження нижче точки роси, що спричиняє конденсацію вологи (конденсацію).
Чим більше пристрій працює в закритому приміщенні, кількість води в повітрі значно зменшується. Ефективність конденсаційних осушувачів залежить від умов експлуатації (температура і вологість) і типу пристрою (розміру). Вона найбільша при більш високих значеннях температури і відносної вологості. Конденсаційне осушення безумовно ефективніше та економніше, ніж осушення за допомогою опалення та вентиляції, насамперед через усунення повітрообміну всередині приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 44 |
| Місткість бака | 12 |
| Мoдель | DH44 |
| Марка | Master |
- Ціна: 99 928 ₴


