Шторка для ванни New Trendy Parawan New Soleo P-0031/P-0024

- В наявності
- Код: 45867669
39 643 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА шторка для ванни SOLEШтирка для ванни для установки на ванну. Завдяки петлі, яка відкидається назовні та всередину, ви можете скласти його до стіни, щоб він не заважав під час купання у ванні. Петля колони сучасного вигляду. Елегантна і тонка ручка. Петля, крім своєї очевидної корисної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті.
Екран можна зручно скласти до стіни, забезпечуючи повний доступ до ванни. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0 Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 — це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічно та затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років за умови, що воно використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняних відкладень або забруднення щоденними засобами гігієни. Захисні покриття дозволяють заощадити за рахунок меншого споживання миючих засобів, що позитивно впливає на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і засіб для чищення салону. . Обидва продукти дуже ефективні і тому залишаються під рукою надовго. Додано до пов’язаних продуктів під сторінкою.
НОВА шторка для ванни SOLEOPRIGHT 120 см x 70 см x 140 см подвійне складне дверне полотно 120 см х одинарне дверне полотно 70 см ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHILD 6 ММ ІНДИВІДУАЛЬНІ ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ УВАГА!!! У разі доставки наложеним платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 5 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | New Trendy |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 39 643 ₴









