Шторка для ванни New Trendy Parawan New Soleo P-0025/P-0024

- В наявності
- Код: 45867665
34 610 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни - кабіна для ванни
НОВИЙ SOLEO 90х70 висота 140
Фактичні розміри
1. Скло без покриття Скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з нею і всі забруднення, такі як накип або відкладення від косметики для купання. 2. Скло із захисним покриттям Молекули води не зупиняються на скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, вільно течуть і не залишають вапняних відкладень. Елегантні хромовані профілі дозволяють вирівняти вигини стін.
Профільна петля з функцією підйому, відкривається назовні та всередину. Магнітні пломби включені
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 34 610 ₴



