Шторка для ванни Radaway Essenza Pro Pnd Ii 10102110-54-01L

- В наявності
- Код: 91093201
33 940 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. .....Щора для ванни Essenza Pro Black PND II 110x150 (ліворуч) від:.................................. ................... Предметом продажу є двокомпонентна шторка для ванни Essenza Pro Black PND II 110 (ширина) х 150 (висота) в лівому виконанні в прозорому склі з чорною фурнітурою. Перша частина ширми стаціонарна, стаціонарно кріпиться до стіни, друга частина рухома і відкривається назовні. Essenza Pro Black — ідеальна пропозиція для людей, які цінують комфортні рішення та очікують витонченого дизайну. Ідеальна обробка в поєднанні з позачасовим чорним кольором елементів кабіни надасть ванній кімнаті унікальний вигляд.
Переваги шторок для ванн Essenza Pro Black PND II: Перша частина крила ширми стаціонарно кріпиться до стіни, друга частина є рухомою і відкривається назовні. Виготовляється із загартованого скла товщиною 6 мм. Настінна система кріплення з фіксаторами, з двома варіантами монтажу: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (в разі ідеальної прямолінійності). Елегантні, чорні деталі. Анодовані профілі - характеризуються підвищеною стійкістю до корозії та стирання. Застібки розташовані врівень зі склом - однорідна поверхня полегшує очищення кабіни. Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує обслуговування екрана на замовлення - можна реалізувати будь-який, навіть самий незвичайний дизайн інтер'єру Essenza Pro Black PND II поставляється в стандартній комплектації з покриттям Easy Clean захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки такому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що трапляються, легше видалити.
Технічне креслення
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 33 940 ₴



