Шторка для ванни Radaway Idea Pn Dwd 10004170-01-01

- В наявності
- Код: 82866027
32 307 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Конструкція ванни Idea PN DWD 170x150,5 см від:
Предметом продажу є конструкція ванни з двокомпонентними розсувними дверима Idea PN DWD 170х150,5 см з прозорим склом.
Конструкції для ванн серії IDEA були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Переваги конструкції ванн Idea PN DWD:
Прозоре скло:
Профілі Chrome:
На фото нижче показано невидимий механізм для зсуву та регулювання дверей. На фото поруч є елегантні хромовані деталі.
Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання конструкції в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean на скляній поверхні накопичується менше бруду, і його легше видалити.
Технічне креслення:
Опції, доступні за додаткову плату:
Ми пропонуємо душові кабіни, альковні двері, кабіни для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 32 307 ₴
