Шторка для ванни Radaway Idea Pn Dwd 10004150-01-01

- В наявності
- Код: 82866023
29 817 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ........................Конструкція ванни Idea PN DWD 150x150,5 від:............... . ................................................. .......... .....
Предметом продажу є конструкція ванни з двокомпонентними розсувними дверима Idea PN DWD 150х150,5 в прозорому склі.
Душові кабіни серії Idea - результат дизайнерського поєднання скла з хромованими деталями - вони ідеально підійдуть як для мінімалістичного інтер'єру, так і гармонійно поєднуватимуться з класичним стилем. Це конструкції для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб їх комфорт супроводжував щодня.
Особливості розробки Idea PN:
ScreenIdea PN DWJ стандартно доступний у прозорому склі
Технічне креслення:
- індивідуальне обслуговування
- гравірування на склі
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Товщина скла/панелі | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 29 817 ₴
