Шторка для ванни Radaway 100 Furo PND II 10109538-09-01R+10112494-01-01

- В наявності
- Код: 111947137
36 283 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ........Щира для ванни розсувна ПРАВА Furo PND II Gold 100x150см автор:......................... ...... ..................
Предметом продажу є розсувна шторка для ванни Furo PND II Gold 100x150см в прозорому склі, правий варіант з профілями золотистого кольору. На іншому нашому аукціоні ви можете купити лівий варіант цього екрану.
Екран Furo PND II можна встановити на ванну, де мінімальна ширина краю ванни становить 43 мм.
Якщо розмір екрана Furo PND II перевищує або дорівнює 140 см, замість похилої дужки екран має перпендикулярну дужку.
Серія Furo пропонує безпрецедентну якість серед розсувних душових кабін і дверей, а також шторок для ванн. Відмовившись від верхньої направляючої та поставивши двері на ролики, ми отримали кабіни надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Під час відкривання двері переміщуються перед нерухомим сегментом, створюючи просторий і зручний вхід.
Особливості екрана Furo PND II:
Екран Furo PND II стандартно доступний у прозорому склі:
Технічне креслення:
Додатково оплачуються опції:
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Мoдель | Furo PND II |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 8 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 36 283 ₴
