Шторка для ванни Radaway Idea PN DWJ 10003140-54-01R

- В наявності
- Код: 82865959
28 479 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Конструкція ванни Idea Black PN DWJ 140x150,5 см від:
Предметом продажу є двокомпонентна конструкція ванни Idea Black PN DWJ 140х150,5 см в правому виконанні з прозорим склом.
Чорний чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в постіндустріальному, сучасному або лофт стилі. Серія Idea Black пропонує вражаючі та витончені рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення.
На фото вище показана права версія екрана. На іншому нашому аукціоні ви можете купити екран у лівому варіанті.
Переваги конструкції ванни Idea Black PN DWJ:
Прозоре скло та чорні профілі.
На фото нижче показано невидимий механізм для розсування та регулювання дверей.
Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання конструкції в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean на скляній поверхні накопичується менше бруду, і його легше видалити.
Технічне креслення:
Додатково оплачуються опції:
Вішалка для рушників.
Чорна вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виробництва. Тому замовляти його слід одночасно з корпусом ванни.
На фотографії нижче зліва показано вішалку для рушників, встановлену на вікні. З правого боку до скла та суцільної стіни.
Ми пропонуємо душові кабіни, альковні двері, кабіни для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Prawe |
| Кількість частин | 2 |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 28 479 ₴
