Шторка для ванни Radaway 205501-101

- В наявності
- Код: 15565434
27 757 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Eos PNW5 110 прозоре скло 205501-101
Щирка для ванни EOS PNW5 110 від Radaway Колір профілю: хром Колір скла: прозоре Розмір: 110 см Висота: 152 см Версія: Універсальний Правий/Лівий Покриття EASY CLEAN: Так Гарантія виробника: 3 роки Код товару: 205501-101 Діапазон регулювання : 1070-1080 ммНаповнення: Загартоване скло Товщина скла: 6 мм
Тип: 5 шт. Складається гармошкою всередину ванни. У складеному стані ширма займає мало місця - всього 22 см, тому монтується на стіну, де знаходиться змішувач. Система дозволяє вирівняти кривизну стіни за додаткову плату. коричневий, графіт, сатин, UltraClear, Pixarena Можливість замовлення з прозорим склом за додаткову плату довготривале покриття ShowerGuard
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 4, 5 |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 27 757 ₴



