Шторка для ванни New Trendy Parawan New Soleo P-0027

- В наявності
- Код: 45867660
26 204 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Екран для ванни
НОВИЙ SOLEO 120x140
Особливості екрана
АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР
Фактичні розміри
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Антиобростаюче покриття ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандартне Володіє гідрофобними властивостями, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовою кабіною, наявні в нашій пропозиції
1. Скло без захисного покриття скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання 2. Скло із захисним покриттям - в пропоновану кабіну На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу
Елегантні профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін. Профільна петля з функцією підйому, відкривається назовні та всередину. Елегантний хромований кутовий кронштейн забезпечує стійкість конструкції Мінімалістична хромована ручка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 26 204 ₴






