Шторка для ванни Radaway Essenza Pro White PNJ II 10101100-04-01

- В наявності
- Код: 96611338
23 968 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. .Штарка для ванни суцільна Essenza Pro White PNJ II 100x150 (універсальна) від:................................. .. .... Предмет продажу – шторка для ванни Essenza Pro White PNJ II цільна 100 (ширина) х 150 (висота) в прозорому склі. Екран універсальний, його можна встановити як лівий, так і правий варіант. Екран стаціонарний і стаціонарно кріпиться до стіни. Серія Essenza Pro White відрізняється делікатними елементами в модному білому кольорі. Завдяки кріпленню до стіни за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до акуратності та естетичності виконання вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати.
Переваги шторок для ванн Essenza Pro White PNJ II: Стаціонарне кріплення до стіни крила із загартованого скла товщиною 6 мм з двома варіантами монтажу: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (в. корпус ідеально прямих стінок). Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує обслуговування на замовлення - можливо реалізувати будь-який, навіть самий незвичайний, дизайн інтер'єру Essenza Pro White PNJ II в стандартній комплектації: покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки такому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що трапляються, легше видалити.
Технічне креслення
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Essenza Pro PNJ II |
| Марка | Radaway |
| Товщина скла/панелі | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 23 968 ₴
