Шторка для ванни Radaway 205401-101

- В наявності
- Код: 15517459
24 624 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway 86 EOS PNW PNW4
розміри: 86х152 см кольор профілі: хром універсальний (ліве/праворуч) скло: прозорий екран чотирискладова оболонка Легке очищення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 4 |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 24 624 ₴





