Шторка для ванни Ravake CVS2-100 L 7QLA0100z1

- В наявності
- Код: 22710249
25 388 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширка для ванни CVS2, з двох частин, розмір 100 см, ліва КОЛІР ПРОФІЛЮ: БІЛИЙ, наповнення безпечним склом 6 мм з покриттям AntiCalc® Завдяки конструкції з поворотним профілем можна скласти рухому частину ширми стіну над ванною або перемістіть її назовні, щоб вона не заважала входу у ванну. Ширина стаціонарної частини відповідає глибині найпопулярніших умивальників, тому умивальник можна поставити безпосередньо біля ванни. Розмір: 100 см. Варіант: лівий колір: профілі - біле заповнення безпечного скла: 6 мм. Технологія TransparentRAVAK AntiCalc® Невидимий захист скла від забруднень і відкладень води. Будь-яка вода, крім дистильованої або дощової, містить певну кількість солі. Його осад, т. зв водний камінь очищається з великими труднощами. Він хімічно з’єднується зі склом, утворюючи смуги та з часом утворюючи постійний наліт на поверхні кабіни. Наявні на ринку хімічні засоби для видалення накипу в цьому випадку неефективні. Постійним відкладенням можна запобігти лише запатентованою технологією захисту скла під назвою RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скляні кабіни, душові двері та екрани вже в процесі виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Ravak |
| Товщина скла/панелі | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 25 388 ₴
