Шторка для ванни Radaway Eos Pnw3 100 205301-101

- В наявності
- Код: 103029395
22 697 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Eos Pnw3 100 205301-101
Серія Eos завдяки використанню великих скляних панелей вражає своєю легкістю і прозорістю конструкції, тим самим впливаючи для гармонії всього інтер'єру. Ці кабіни поєднують в собі красу, естетику та комфорт у всій красі. Найвища якість виконання та сучасний стиль є беззаперечними перевагами цієї серії. Переваги штор для ванн Eos PNW: Відкидна шторка з товстого загартованого скла 6 мм – забезпечує безпеку механізм, що піднімає і опускає крило екрану – запобігає руйнуванню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу механізму, який вирівнює кривизну стіни до 10 мм. Будь-які нерівності поверхні стіни більше не будуть перешкодою для монтажу екран.
Покриття Easy Clean – захисне покриття, яке полегшує очищення прибирання душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, ні залишаючи залишки позаду. Індивідуальне обслуговування - забезпечує нестандартне виконання дизайн інтер'єру та адаптація під індивідуальні потреби універсальної шторки для ванни Eos PNW3, можлива установка лівої або правої версії 100 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 3 |
| Мoдель | Eos PNW |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 22 697 ₴




