Шторка для ванни Radaway Modo New PNJ 10006060-54-56

- В наявності
- Код: 82865882
17 048 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни Modo New Black PNJ II Frame 60x150 RADAWAY
Переваги шторок для ванн Modo New
Стандартно новий екран Modo доступний у скляній рамі. Скло з покриттям Easy Clean - це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити. Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи відкладень. Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Технічне креслення
Незвичайні варіанти
Пішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виготовлення кабіни. Два види кріплення на вибір. Попередній перегляд фото нижче. Двоточкова установка до скла Монтаж на скло та суцільну стіну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Modo New PNJ II |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 8 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 17 048 ₴
