Шторка для ванн OMNIRES Kingston XHE20BLTR

- В наявності
- Код: 100716245
16 325 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни KINGSTON двостулкова, 120 см, чорний матовий / прозорий (BLMTR) Код товару: XHE20BLTR
Загартоване скло з інноваційним покриттям 3M™EASY CLEAN захищає скло від води та відкладень бруду та значно полегшує очищення.
Завдяки системі DUAL MOUNT екран можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
Технічні характеристики
Бренд OMNIRES — це польська компанія з глобальним охопленням, яка вже понад 30 років поєднує інновації з пристрастю до хорошого, свідомого дизайну. Пропозиція компанії включає широкий асортимент ванної та кухонної арматури, ванн, умивальників, унітазів, душових піддонів, душових кабін, а також меблів та аксесуарів для ванних кімнат у широкому діапазоні стилів, кольорів та оздоблення. Продукція бренду створюється у співпраці з відомими польськими та іноземними дизайнерами, з увагою до кожної деталі та з використанням матеріалів найвищої якості. Компанія отримала багато нагород за унікальний дизайн та інноваційні рішення. На продукцію OMNIRES поширюється гарантія до 15 років. Компанія надає професійну технічну підтримку та доступ до запчастин.
У вас є запитання? Потрібна допомога? Зателефонуйте нам або напишіть на kontakt@homelux.pl. Наша команда експертів у вашому розпорядженні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість частин | 2 |
| Мoдель | Kingston |
| Марка | Omnires |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 16 325 ₴

