Шторка для ванни Deante Prizma KTJ_D73R

- В наявності
- Код: 165063269
16 018 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щира для ванни Deante Prizma 100x140 см титан KTJ_D73RІнформація про продукт:- Покриття: титан- Довжина [мм]: 981- Висота [мм]: 1402- Покриття скла: прозоре- Товщина загартованого скла [мм]: 5- Покриття Active Cover : Так- Діапазон регулювання від [мм]: 587- Діапазон регулювання до [мм]: 981- Профілі, що вирівнюють кривизну стін: Так- Реверсивний екран: Так- Прозоре скло TOTAL WHITE: Так Перегородка для ванни виготовлена із загартованого скла. Відрізняється високою міцністю і довговічністю. У процесі виробництва він був додатково збагачений гідрофобним покриттям Active Cover. Завдяки цьому краплі води вільно стікають, не утворюються непривабливі плями та не відкладається накип. Весь має сучасний дизайн, який ідеально впишеться у футуристичний, скандинавський або мінімалістичний інтер'єр. Сам екран є проміжним рішенням між ванною і душовою кабіною, зазвичай вибирається для маленьких ванних кімнат. Запобігає розбризкуванню води під час використання душової лійки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Prizma |
| Марка | Deante |
| Товщина скла/панелі | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 16 018 ₴

