Шторка для ванни OMNIRES Kingston (XHE20CRTR)

- В наявності
- Код: 100716247
15 669 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни KINGSTON двостулкова, 120 см, хром / прозорий (CRTR) Код товару: XHE20CRTR
Загартоване скло з інноваційним покриттям 3M™EASY CLEAN захищає скло від накопичення води та бруду та значно полегшує очищення.
Завдяки системі DUAL MOUNT екран можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
Технічні характеристики
Бренд OMNIRES — це польська компанія з глобальним охопленням, яка вже понад 30 років поєднує інновації з пристрастю до хорошого, свідомого дизайну. Пропозиція компанії включає широкий асортимент ванної та кухонної арматури, ванн, умивальників, унітазів, душових піддонів, душових кабін, а також меблів та аксесуарів для ванних кімнат у широкому діапазоні стилів, кольорів та оздоблення. Продукція бренду створюється у співпраці з відомими польськими та іноземними дизайнерами, з увагою до кожної деталі та з використанням матеріалів найвищої якості. Компанія отримала багато нагород за унікальний дизайн та інноваційні рішення. На продукцію OMNIRES поширюється гарантія до 15 років. Компанія надає професійну технічну підтримку та доступ до запчастин.
Маєте запитання? Потрібна допомога? Зателефонуйте нам або напишіть на Konsultant@homelux.pl. Наша команда експертів у вашому розпорядженні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість деталей | 2 |
| Мoдель | Kingston |
| Марка | Omnires |
| Стан | Нове |
| Товщина скла/панелі | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 15 669 ₴

