Шторка для ванни Excellent Liner KAEX.2920.1100.LP

- В наявності
- Код: 65901172
16 740 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висувна шторка для ванни LINER – це компроміс для тих, хто, незважаючи на невеликий простір у ванній кімнаті, хоче мати і ванну, і душову кабіну.
Чудовий вкладиш 110 см Kaex29201100Lp
Висувна шторка для ванни LINER – це компроміс для тих, хто, незважаючи на невеликий простір у ванній кімнаті, хоче мати і ванну, і кабіну одночасно.
Екран універсального складання, включає підйомну петлю.
Скло екрану товщиною 6 мм з обох боків вкрите покриттям Clean Control, що полегшує очищення як зсередини, так і ззовні.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Мoдель | Liner |
| Марка | Excellent |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 16 740 ₴



