Шторка для ванни Oltens Blanda 23301100

- В наявності
- Код: 69933709
15 214 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Штирка для ванни Oltens BLANDA 120x140 см, 3 шт. 23301100
Поєднайте приємну ванну та швидкий душ Під час проектування власної ванної кімнати іноді буває важко вибрати між ванною та душовою кабіною. Завдяки чудовому рішенню шторки для ванни вам не доведеться вибирати! Прийміть ванну, коли забажаєте розслабитися, або закрийте екран і швидко прийміть душ.
Все для вашої зручності... Ширма Blanda складається з двох частин і дуже легко складається - гармошкою, на стіну. Монтаж однаково простий і швидкий, з можливістю розташування екрана як з правого, так і з лівого боку, залежно від вашого дизайну. Щоб полегшити щоденне прибирання, виріб має спеціальне покриття Oltens SmartClean, яке значно полегшує його бездоганність.
...та безпека! Розробляючи наші продукти, ми завжди зосереджуємося на найкращих матеріалах, які будуть не лише довговічними, але й безпечними. Екран Blanda виготовлений із 5-міліметрового загартованого скла – міцного та стійкого до осколків. Подвійні хромовані профілі з регулюванням на 10 мм не тільки міцно тримають екран і забезпечують плавне складання, але й чудово виглядають.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість деталей | 3 |
| Мoдель | Blanda |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Стекло |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 15 214 ₴

