Шторка Excellent Fabrika KAEX.4030.730.LP

- В наявності
- Код: 95244624
14 625 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чудова шторка для ванни Fabrika Matt Black: функціональність і стиль лофт у ванній кімнаті
Перегородка для ванни Fabrika від Excellent — ідеальне поєднання стилю лофт і функціональності. Його цільна конструкція була розроблена для тих, хто хоче поєднати комфорт ванни з практичністю душової кабіни в маленькій ванній кімнаті. Матово-чорна алюмінієва рама ідеально гармонує з сучасною фурнітурою, створюючи цілісну та стильну композицію.
Перегородка для ванни Fabrika - ідеальне рішення для тих, хто цінує поєднання естетики та практичного використання простору. Його сучасний дизайн і функціональність зроблять кожну ванну кімнату комфортнішою та елегантнішою.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Fabrika |
| Марка | Excellent |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 14 625 ₴
