Шторка для ванни Excellent Be Spot Parawan KAEX.2309.750.PR

- В наявності
- Код: 45867439
14 625 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
ширина: 750 Регулювання на профілі: 730-745 мм Висота 144 см Колір скла: прозорий Колір профілю: хромована сторона: праворуч чисте скло 6 мм Діапазон руху: 180 градусів Діапазон регулювання: 73-75 см Матеріал рухомих петель: алюміній/скло Покриття Clean Control Гарантія виробника 2 роки
Щирка для ванни Be Spot є частиною концепції, яка дозволяє поєднати функціональність і легкість щоденного прийняття душу з комфортом і розслабленням, якими ми також можемо насолоджуватися під час купання у ванні. Це ідеальне рішення для маленьких ванних кімнат, де немає місця для установки душової кабіни та ванни. Він виготовлений з прозорого загартованого скла товщиною 6 мм, що робить його міцним і відмінно виконує свою функцію - захищає підлогу від бризок, що полегшує дотримання порядку. Його поверхня вкрита нанопокриттям Clean Control, завдяки чому скло надзвичайно легко миється. Конструкція складається з вигнутої скляної стіни довжиною 730 мм, укладеної в хромовані профілі. Завдяки піднятому шарніру, який може рухатися на 180 градусів, ми можемо легко скласти екран у ванну або зовні. Доступні дві версії екрану - лівий або правий. Також рекомендуємо ванни та умивальники серії Be Spot.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Be Spot |
| Марка | Excellent |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 14 625 ₴
