Шторка для ванни Deante Prizma KTJ N73R

- В наявності
- Код: 158647124
14 947 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни виготовлена із загартованого скла. Відрізняється високою міцністю і довговічністю. У процесі виробництва він був додатково збагачений гідрофобним покриттям Active Cover. Завдяки цьому краплі води вільно стікають і не утворюють неестетични
в| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | KTJ N73R |
| Марка | Deante |
| Товщина скла/панелі | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 14 947 ₴



